Aktuality / News

 

.   Kolokvium Patočkovo myšlení a dnešní svět se koná 28. 3. 2017 v Akademickém konferenčním centru, Jilská 1, Praha 1. Více na http://www.flu.cas.cz/cz/patockovo-mysleni-a-dnesni-svet.    

 


 

.   Záznam projevů k připomínce setkání Jana Patočky, mluvčího Charty77, a Maxe Van der Stoela, nizozemského ministra zahraničních věcí, v hotelu InterContinental z 1.3.2017 odkaz zde. Program zde.   

 


.   Unikátní audio záznam ze setkání Jana Patočky a Maxe Van der Stoela odkaz zde. (české a německé titulky k dispozici).

 


.   Národní knihovna, Archiv Jana Patočky a Památník národního písemnictví,  si vás dovolují pozvat na koncert k uctění památky 40. výročí úmrtí  Jana Patočky, mluvčího Charty 77. Pozvánka a program zde.

 


.   Archiv Jana Patočky a Ministerstvo zahraničních věcí ČR Vás srdečně zvou k uctění památky Jana Patočky, který se jako mluvčí Charty77 sešel 1. března 1977 s nizozemským ministrem zahraničí Maxem Van der Stoelem a 13.března při výkonu své funkce tragicky zemřel. Pozvánka a program zde.  

 


.   Archiv Jana Patočky pořádá pravidelný interpretační seminář - komentovanou četbu děl Jana Patočky a souvisejících textů. Zahájení 23. února  2017, bližší informace naleznete zde.

 


.   Archiv Jana Patočky pořádá mezinárodní konferenci "The current crisis of Europe from the point of view of phenomenology" ve dnech 15.-16. května 2015. Bližší informace naleznete zde.

 

.   Záznam projevů k připomínce setkání Jana Patočky, mluvčího Charty77, a Maxe Van der Stoela, nizozemského ministra zahraničních věcí, v hotelu InterContinental z 1.3.2017 odkaz zde. Program zde.   

 


.